Zelený naklápěcí slunečník o velikosti 300cm – ochrana i styl na zahradě


Jednoduchý zahradní slunečník s praktickou možností naklápění

Pokud chcete na své zahradě vytvořit příjemné posezení, je slunečník nezbytnou součástí výbavy. Při výběru vhodného slunečníku je nutné brát v úvahu nejen jeho estetickou stránku, ale také jeho praktické vlastnosti. Pokud se rozhodnete pro zelený naklápěcí slunečník o velikosti 300cm, můžete být jistí, že splní obě kriteria.

Ať už se na zahradě chystáte trávit celý den, nebo se tam rádi schováváte před letním sluncem jen na chvíli, zelený naklápěcí slunečník vám bude skvělým doplňkem. S průměrem 300cm poskytuje dostatečný stín pro až tři osoby. A když slunce přechází, můžete snadno naklonit potah slunečníku – bez nutnosti ho přemisťovat.

Kvalitní materiál a solidní konstrukce zaručují pevnost a trvanlivost slunečníku. Konstrukce je vyrobena z kovu v barvě antracit, potah je z polyesteru o hmotnosti 160g a má svěží zelenou barvu. Slunečník přepravíte snadno v kartonovém balení o rozměrech 158x15x15cm a po skládání nezabere mnoho místa.

Ovládání slunečníku

K otevírání a naklápění slunečníku slouží otáčecí klička. Ta se nachází v horní části konstrukce, což vám umožní mít slunečník nastavený přesně podle potřeb. Při naklápění slunečníku buďte opatrní a postupujte dle návodu, aby nedošlo k poškození konstrukce.

Při používání naklápěcího slunečníku nezapomeňte na základní zásady bezpečnosti – slunečník nesmí být umístěn blízko ohně a výbušnin, a musí být v bezpečné vzdálenosti od elektrických zdrojů.

Kde nakoupit zelený naklápěcí slunečník o průměru 300cm

Vynikající zahradní slunečník o průměru 300cm s praktickým naklápěním můžete zakoupit v internetovém obchodě Maliboo. Tento slunečník vás zaujme svou jednoduchostí, praktičností a pěkným vzhledem. Navíc, pokud si ho zakoupíte na Maliboo.cz, můžete si být jisti, že získáte kvalitní zboží za výhodnou cenu.

Přejděte na stránku https://www.maliboo.cz/produkt/slunecnik-300-cm-zelena-naklapeci a objednejte si svůj nový zahradní doplněk ještě dnes!

Závěr

Zelený naklápěcí slunečník o průměru 300cm je ideálním zahradním doplňkem pro všechny, kteří preferují praktičnost a pohodlí. Díky své robustní konstrukci a kvalitnímu potahu vás bude chránit před letním sluncem po mnoho let. Navíc si můžete být jisti, že s tímto slunečníkem získáte i stylový a moderní doplněk zahrady.