Tmavě modrá komoda Tom Tailor Color Box – stylový kousek do vašeho interiéru o rozměrech 170 x 80 cm


Designová krása

Tmavě modrá komoda Tom Tailor Color Box zaujme na první pohled. Stylový design s oblými hranami a lakovaným povrchem v kombinaci retro a skandinávského stylu okouzlí i ty nejnáročnější zákazníky.

Praktický úložný prostor

Komoda Tom Tailor Color Box není pouze krásným designovým kouskem, ale také praktickým úložným prostorem. Tvoří ji čtyři zásuvky a dvoje dvířka, které se elegantně vměstnají do každého interiéru. Navíc podnoží tvoří dubové dřevo, což jí dodává ještě větší šmrnc.

Doplněk do vašeho interiéru

Komoda Tom Tailor Color Box je ideálním doplňkem do každého interiéru. Je vhodná do obývacího pokoje, ložnice nebo dokonce do kanceláře. Svou velikostí o rozměrech 170 x 80 cm nabízí dostatek úložného prostoru, aniž by zabírala příliš mnoho místa.

Vyrobena z kvalitních materiálů

Tmavě modrá komoda Tom Tailor Color Box je vyrobena z kvalitních materiálů. Použitý lak je odolný proti poškrábání a slunečnímu záření, čímž si zachovává svůj krásný vzhled dlouho poté, co ji zakoupíte. Navíc podnoží tvoří dubové dřevo, což jí dodává ještě větší šmrnc.

Kde si komodu koupit?

Pokud se vám líbí tmavě modrá komoda Tom Tailor Color Box, můžete ji zakoupit na našem eshopu. Stačí kliknout na následující odkaz: Tmavě modrá komoda Tom Tailor Color Box a objednat si ji online. Rychlé dodání zaručeno!

Tmavě modrá komoda Tom Tailor Color Box

Tak neváhejte a pořiďte si tuto krásnou a praktickou komodu do vašeho interiéru. Společnost Tom Tailor je známá kvalitním zpracováním a nadčasovým designem, a to se u této komody nedá přehlédnout.