Šedá boxspring postel Afra s úložným prostorem – pohodlný a stylový kousek od Mazzini Beds


Moderní design s vysokým čelem

Pohodlný spánek je s dvoulůžkovými postelemi Afra od značky Mazzini Beds hračka. V prvé řadě vás postel zaujme svým designem s vysokým čelem. Toto čelo navozuje dojem luxusu a eleganci, což vám dodá pocit pohody již jen při pohledu na ni.

Úložný prostor

Pod oběma lůžky se nachází úložný prostor, do kterého se vejde nejen náhradní přikrývka, ale i další, například sezónní věci. Když koupíte postel se zabudovaným úložným prostorem, máte vždycky všechno po ruce a hlavně, pod postelí už nic nehromadíte, což vypadá velmi neatraktivně.

Povrch sametový a pevný

Povrch je sametový, je tedy příjemný na dotek a zároveň pevný a odolný vůči oděru. To znamená, že tato postel bude vypadat jako nová po mnoho let.

Matrace středně tvrdá

Součástí balení je i středně tvrdá matrace, která podpoří vaše záda a zajistí co největší pohodlí při spánku. Výše lůžka postele je tedy 60 cm. Co víc si přát?

Topper jako ochrana

U žádné z postel Této značky nesmí chybět ani topper – tedy nízká krycí pěnová matrace poskytující ochranu před náporem nečistot a potu. Díky tomu se váš matrace bude držet jako nová a dlouho vydrží.

Svou šedou barvou se Afra snadno přizpůsobí ke všem interiéřím. S nabytekprozivot.cz si ji můžete pořídit velmi snadno. Zajděte si na jejich stránky zde a prohlédněte si tento skvělý kus do vašeho ložnice.

Boxspring postel Afra s úložným prostorem

Závěr

Pokud hledáte postel, která by byla zároveň pohodlná a stylová, Afra od Mazzini Beds je tím pravým řešením. S vysokým čelem, sametovým povrchem, úložným prostorem, středně tvrdou matrací a topperem zajistí super spánek a dokonalé ráno. Nemusíte už dále odkládat, krok směrem ke kvalitnímu spánku a můžete si ji zakoupit již dnes.