Sada papírových ubrousků Rex London Flamingo Bay – ideální doplněk pro letní oslavu!


Sada papírových ubrousků Rex London Flamingo Bay

Ideální doplněk pro letní oslavu!

Nejen v letním období oceníte jednorázové papírové nádobí. Můžete k sobě domů pozvat přátele anebo vyrazit s dětmi ven do přírody na piknik.

Toto nádobí se správně ulítlým potiskem udělá z vaší akce stylovou záležitost.

„A jako nejlepší bonus vás nečeká žádné umývání nádobí! ♥“

Zakoupit nádobí

Pokud si chcete takovou sestavu papírového nádobí pořídit, máme pro vás tip. Na stránkách maliboo.cz naleznete Set 20 papírových ubrousků Rex London Flamingo Bay.

Sada papírových ubrousků Rex London Flamingo Bay

Tato sada obsahuje dvojdílný nádobí a ubrousky s nadpisem Flamingo Bay. Tyto ubrousky jsou kvalitní a vydrží během jídla dlouho. Sada vás rozhodně nezruinuje, stojí pouhých 69 Kč.

Pro koho jsou papírové ubrousky vhodné?

Pro kohokoliv, kdo má rád pohodové posezení bez zbytečného umývání!

Papírové ubrousky jsou ideálním řešením pro každou oslavu. Ať už pořádáte rodinnou oslavu nebo jste si pozvali přátele na grilování, papírové ubrousky vás rozhodně nezklamou. Pro dětské oslavy jsou papírové ubrousky skvělou volbou, jelikož děti mívají často větší nároky na design.

„A navíc jsou papírové ubrousky perfektním řešením pro pikniky. Nemusíte se bát, že někde zanecháte špinavou nádobu, všechno jen schovejte do odpadkového koše.“

Jak správně nakládat s papírovými ubrousky?

Životní prostředí je důležité, i když si užíváte letní oslavu.

Papírové ubrousky po akci rozhodně nevyhazujte do přírody. Všechny odpadky, včetně jednorázových nádobí a ubrousků, dejte do odpadkového koše. Pokud je možné, využijte recyklaci, znovu použitelné nádobí je vždy lepší volbou.

„Krásnou letní oslavu vám přejeme s novou sadou papírových ubrousků Rex London Flamingo Bay!“