Sada kuchyňských prostírání Bitz Couture v černo-béžovém designu pro stylovou kuchyni


Sada kuchyňských prostírání Bitz Couture

Pro stylovou kuchyni

Stolečku, prostři se! S touto sadou prostírání od Bitz bude prostření stolu kouzelně snadné. Je vyrobeno z umělé kůže a díky svému oboustrannému provedení můžete vytvořit spolu s nádobím nespočet elegantních i extravagantních kombinací.

O značce

Bitz není jen značka, ale i vize mladého dánského šéfkuchaře Christiana Bitze. Jeho snem je naučit nejen celé Dánsko, ale i ostatní lidi na celé planetě jak lépe jíst. Zároveň se tento inspirativní kuchař držící titul v oboru lidské výživy angažuje v projektech Červeného Kříže v Africkém Malawi.

Kolekce kameninového nádobí, stylových příborů a sklenic

Vás nadchne svými nekonečnými kombinacemi. Veškeré nádobí je ručně vyráběné a glazurované a tak nikdy nenajdete dva kousky, které by byly dokonale identické.

Vlastnosti sady kuchyňských prostírání Bitz Couture

Sada obsahuje čtyři kusy kuchyňských prostírání v designu černo-béžové barvy, která je velmi elegantní a dokonale zapadne do každé moderní i tradiční kuchyně. Sada je vyrobená z umělé kůže, což znamená, že ji snadno udržíte v čistotě pomocí vlhkého hadříku.

Vhodná jako dárek. Pokud hledáte originální a praktický dárek pro milovníka kulinářských dovedností, pak neváhejte a sáhněte po této sadě kuchyňských prostírání. Ve spojení se skvělým nádobím od Bitz vytvoříte dokonalou kombinaci pro každou příležitost.

Závěr

Pokud chcete do své kuchyně přidat nádech elegance a praktičnosti, pak je sada kuchyňských prostírání Bitz Couture tou správnou volbou. Vyrobena z kvalitní umělé kůže se snadno udržuje v čistotě a její oboustranné provedení vám nabízí nespočet kombinací s nádobím od Bitz. Nezapomeňte se podívat na další výrobky od této značky a pojďte obohatit svou kuchyň o další stylové doplňky. Sada kuchyňských prostírání Bitz Couture je k dostání na www.naradi-cz.cz.

Sada kuchyňských prostírání Bitz Couture