Ručně vyráběná šatní skříň Sisi II 150 cm, v uměleckém provedení artisan!

Šatní skříně jsou nezbytnou součástí každé ložnice. Vytvářejí útulný a praktický prostor pro uložení oblečení, obuvi a dalších osobních věcí. Pokud hledáte kvalitní šatní skříň, která bude nejen praktická, ale také krásná a originální, máme pro vás nabídku, která by vás mohla zaujmout. Jedná se o ručně vyráběnou šatní skříň Sisi II 150 cm, která disponuje uměleckým provedením, tzv. artisan.

Prakticky řešené vnitřní uspořádání

Tato šatní skříň disponuje praktickým řešením vnitřního uspořádání, které vám umožní uložit vaše oblečení a další věci co nejefektivněji. Korpus šatní skříně je vyroben z 16 mm silné laminované desky, která zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost výrobku.

Posuvný systém BIMAK je dalším přínosem této šatní skříně. Díky němu je ovládání a používání skříně velmi snadné a pohodlné. Skříň je také dodávána v demontu, takže si ji můžete snadno a rychle složit sami.

Nyní můžete zakoupit tuto krásnou šatní skříň na internetových stránkách https://www.esrom.cz/produkt/satni-skrin-sisi-ii-150-cm-artisan a to za velmi atraktivní cenu.

Parametry

Když už jsme se zmínili o ceně, musíme také zmínit parametry této šatní skříně. Má rozměry 150x200x62 cm, což je dostatečně velký prostor, abyste mohli uskladnit veškeré své věci a zároveň dostatečně malé, aby se skříň vešla i do menších místností. Ostatně, díky svému krásnému uměleckému provedení, bude tato šatní skříň krásnou ozdobou každého interiéru.

Ručně vyráběná šatní skříň Sisi II

Nenechte si ujít tuto skvělou nabídku. Pořiďte si nyní svou vlastní ručně vyráběnou šatní skříň Sisi II 150 cm s uměleckým provedením artisan.