Rozkládací rohová sedačka MENDON 11 – kombinace tmavě modré látky a šedé ekokůže, pravá strana

Jednou z nejdůležitějších částí každého domova je pohovka, na které můžeme relaxovat po náročném dni. Pokud máte málo prostoru, nebojte se, rozkládací rohová sedačka MENDON 11 je tím správným řešením pro vás!

Tato pohovka je vyrobena z kombinace látky a ekokůže, což zajišťuje příjemný povrch a snadnou údržbu. Jeho zadní část je potažena stejnou látkou jako zbytek pohovky a tak ji můžete postavit kdekoliv v místnosti též jako samostatné křeslo. Jeho velikost je 275 x 70/90 x 202 cm, při rozložení na spaní je velmi pohodlný a poskytuje dostatečný prostor. Plocha na spaní po rozložení je 125 x 193 cm.

Barvy

Potahová látka s názvem Ontario 81 přináší svěží vzhled tmavě modré barvy, která se bude hodit do většiny interiérů. Stejně kvalitní jako látková část, přináší potahová ekokůže o názvu Soft 29 hebký a příjemný povrch.

Mechanismus rozkladu

Sedačka MENDON 11 je vybavena delfínovým mechanismem rozkladu, díky němuž se může snadno a rychle rozložit, kdykoliv budete potřebovat.

Demontáž a doprava

Pohovka je dodávána v demontu, což umožní snadnou dopravu a instalaci. Sestavit ji však není těžké, velmi detailní postupy dostanete vždy s nábytkem.

Neváhejte a pořiďte si tuto úžasnou rozkládací rohovou sedačku, která se stane skvělým doplňkem vašeho interiéru. Koupit můžete na www.skvelynabytek.cz.