Regál CORIXA 4S v borovici andersen/congo pro dokonalé uložení vašich věcí

Styl a funkčnost se spojily v jednom produktu – regálu CORIXA 4S v borovici andersen/congo. Tento regál je nejen velmi praktickým řešením pro uložení vašich věcí, ale také se stane skvělým doplňkem pro jakýkoliv interiér.

Regál CORIXA 4S v borovici andersen/congo

Charakteristika regálu CORIXA 4S v borovici andersen/congo

Regál CORIXA 4S má rozměry 97 x 44 x 128 cm a je vyroben z lamina. K dispozici je v moderní borovici andersen/congo barvě, která krásně podtrhne styl vašeho bytu nebo kanceláře.

Nosnost police činí 7 kg a nosnost šuplíku 5 kg. Tento regál je navíc vybaven bezúchytovým systémem, takže nejenže bude velmi funkčním řešením pro uložení vašich věcí, ale také bude velmi estetickým prvkem interiéru.

Regál CORIXA 4S v borovici andersen/congo

Dodání a záruka

Regál CORIXA 4S v borovici andersen/congo je dodáván v demontu. Po jeho rychlém a snadném sestavení můžete ihned začít využívat jeho skvělé vlastnosti.

Záruka na regál CORIXA 4S v borovici andersen/congo činí až 24 měsíců, takže můžete mít jistotu, že tento produkt bude velmi dlouho a spolehlivě sloužit vašim potřebám.

Nenechte si tuto nabídku ujít a pořiďte si regál CORIXA 4S v borovici andersen/congo. Pro více informací navštivte tuto stránku.