Novinka od ASIR: Bílá CONFIER nástěnná police pro vaše interiéry

ASIR přichází s novou nástěnnou poličkou CONFIER, která vás zaujme nejen svým elegantním bílým provedením, ale i praktickým uspořádáním, které poskytuje dostatek prostoru pro různé dekorace, knihy a hračky.

Bludiště na zdi

Vzhledem ke svému designu, připomíná CONFIER bludiště, které poskytuje mnoho prostorových možností. Police se skládá z několika oddílů s různou velikostí, což ji činí dokonale flexibilním řešením pro vaši domácnost.

Ovládněte chaos

Pokud se vám hromadí nejrůznější drobnosti a dekorace, které byste chtěli pořádně uspořádat, rozhodně není nic lepšího než CONFIER police. Máte zde dostatek místa, abyste se zbavili chaosu a nadbytečných věcí.

Jednoduchá montáž

ASIR CONFIER police je velmi snadno montovatelná. Části jsou numerovány a detailně popsány v manuálu, což usnadňuje celý proces instalace.

Odolnost proti oděru

ASIR CONFIER police je vyrobena z kvalitního materiálu. Melaminové desky s tloušťkou 18 mm jsou odolné proti oděru i poškrábání, takže si užijete svou nástěnnou poličku po mnoho let.

Perfektní rozměry

Bílá CONFIER police má šířku 90 cm, výšku 87 cm a hloubku 22 cm. V balení jsou dvě police, takže můžete svou stěnu ozvláštnit s neobvyklou, ale velmi praktickou kombinací.

Zapadne do interiéru

Bílé provedení je velmi elegantní a zapadne do většiny interiérů. Díky tomu, že je police umístěna na stěně, nezabírá potřebné prostory na podlahách a poskytuje funkcionalitu.

Závěrečné myšlenky

ASIR CONFIER police je praktickým, všestranným a nádherným prvkem do vašich interiérů. Je určena pro ty, kteří chtějí mít přehled a řád. Výborně se hodí například do dětského pokoje, kanceláře nebo ložnice. S novou nástěnnou poličkou CONFIER od ASIR získáte nejen organizaci, ale také krásný kousek do vašeho domova. Zajímá vás tato novinka? Podívejte se na nabytek a přesvědčte sami!