Nové sprchové dveře Huppe Solva pure šíře 100 cm – recenze a popis

Znovu a znovu si říkáme, že sprchování je jedna z mála chvil během dne, kdy se zcela oddáváme chvíli pro sebe. Je to čas, kdy si můžeme odpočinout od shonu v běžném životě, uvolnit napětí a načerpat novou energii. Proto je důležité mít sprchový kout, který nám poskytne příjemný a komfortní prostor pro relaxaci a tuto potřebu nám zcela splňují nové sprchové dveře Huppe Solva pure šíře 100 cm – produkt značky, na kterou se můžete spolehnout.

Vzhled a konstrukce

Sprchové dveře Huppe Solva pure jsou navrženy bez vaničky a díky tomu získáváte prostorovou výhodu a můžete si vytvořit NoLimit sprchovou zónu dle Vašich přání. Profily jsou provedeny v lesklém chromu, což jim dodává moderní vzhled. Vnitřní strana dveří zůstává prázdná, bez jakýchkoli překážek tak, aby sprchový prostor zůstal úplně volný. Největší výhodou nových dveří Huppe Solva Pure je však výplň z čirého skla, bez dekoru, díky čemuž se stane velmi nevtíravým prvkem Vašeho koupelny.

Navíc je produkt opatřen technologií Hüppe Anti-Plaque – povrchová úprava aplikovaná ve výrobě, která usnadňuje čištění a umožňuje jednoduché stékání vody v podobně drobných kapek. Díky této technologii jsou dveře velmi hygienické, což usnadní Vaší práci při úklidu a Vaše koupelna bude vždy čistá a krásná.

Otočný systém otevírání a levá orientace

Nové dveře Huppe Solva pure mají otočný systém otevírání, který je velmi praktický a je snadné je používat. S touto konstrukcí můžete dveře otevřít téměř v celé šíři, což zajistí pohodlí při vstupu i výstupu z koupelny. Produkt je určen pro levou orientaci.

Nepřemýšlejte tedy dál a kupte si nové sprchové dveře Huppe Solva pure šíře 100 cm u nás na našich stránkách. Všechny naše produkty vychází z nejvyšších standardů kvality, aby Vám poskytly dokonalý komfort a bezpečnost.

Koupit Huppe Solva Pure