Nová postel UWARA 90×200 cm v dubu jasném/bílé/tyrkysové barvě s roštem

Nová postel UWARA je určená pro každého, kdo hledá pohodlné spaní a dostatek úložného prostoru. V nabídce je rovněž rošt, který je v ceně postele. Matraci je třeba doobjednat a vhodný rozměr je 90×200 cm. Pokud hledáte postel v moderním designu v barvě dub jasný, bílá nebo tyrkys, tato postel by mohla být ideální volbou pro Vás.

Postel s roštem a úložným prostorem

Tato postel disponuje praktickým úložným prostorem, který oceníte zejména v malém bytě či pokoji. Součástí postele jsou dvě zásuvky ve spodní části, které Vám umožní uložit různé věci či prádlo a udržovat tak pořádek. Celkové rozměry postele jsou 94 x 64 x 203 cm (š x v x h).

Kvalitní materiál a barevné provedení

Postel UWARA je vyráběna z kvalitní LTD desky s hraněnou ABS lištou, což zaručuje pevnost a stabilitu konstrukce. Úchytky jsou z plastu a v kombinaci tyrkys/bílá. Korpus postele je v barvě dub jasný, čela zásuvek jsou bílá mat a celkově tak vytváří moderní dojem.

Chcete si objednat postel UWARA? Klikněte zde pro více informací o posteli či pro provedení objednávky.

Doprava a záruka

Postel UWARA je dodávána v demontu, což usnadní její transport a následnou montáž. Dále Vám nabízíme záruku 24 měsíců na kvalitu a funkčnost postele.

Postel UWARA v tyrkysové barvě
Postel UWARA v bílé barvě
Postel UWARA v dubu jasném

Vyzkoušejte postel UWARA a užijte si pohodlný spánek a dostatek úložného prostoru. Nebojte se objednat ji již dnes a získejte moderní nábytek do Vašeho pokoje.