Nastavte si kuchyňský váleček podle svého vkusu s barevnými kroužky Joseph Joseph

Určitě to znáte – listové těsto musíte vyválet velmi tenké, křehké zase nejméně půl centimetru silné a na pizzu co nejtenčí je možné. Zkrátka různé těsto vyžaduje různou tloušťku. A proto jsme si jisti, že se vám určitě bude hodit nastavitelný váleček se čtyřmi páry odnímatelných kroužků – nasadíte kroužek, a tím si navolíte, jak tlusté těsto budete válet. Jednoduché, a tak praktické!

Čtyři páry odnímatelných barevných kroužků pro požadovanou tloušťku váleného těsta

Adjustable Rolling Pin má čtyřmi páry odnímatelných barevných kroužků pro nastavení požadované tloušťky váleného těsta (2, 4, 6, 10 mm). Povrch válečku je cejchován po 20 mm od 150 mm až do 330 mm. To vám umožní válet těsto na požadovanou tloušťku a navíc si můžete během válení i kontrolovat, zda máte správnou tloušťku.

Nepostradatelný pomocník na vaření a pečení

Nastavovat tloušťku těsta si s válečkem od Joseph Joseph nebudete muset ničím kompenzovat, vše už bude v ceně výrobku. Přizpůsobivé kroužky a upevňovací šroub lze mýt v myčce, což je velkým plusem pro čištění. Dřevěný váleček pouze otírejte vlhkým hadříkem.

Shopte si váleček s kroužky Joseph Joseph

Pokud jste se rozhodli pro nákup, odkaz na produkt najdete na stránkách NabytekHned.cz. Vybírat si můžete mezi čtyřmi barvami: modrou, růžovou, zelenou a krémovou. Vyberte si ten, který se bude nejlépe hodit do vaší kuchyně a užijte si přípravu svých oblíbených jídel bez ohledu na požadovanou tloušťku těsta.

Váleček Joseph Joseph

Barevné kroužky vám usnadní přípravu těsta a umožní vám mít vše pod kontrolou. Zakoupějte tento výrobek a stane se vám neustále používaným pomocníkem při každém vaření a pečení.