Modrá lenoška s černou podnoží MICADONI Karoo – perfektní relaxace pro pravou pohodářku


Elegantní design pro váš interiér

Vylepšete svůj interiér elegantní lenoškou Karoo. Na první pohled zaujme svým moderním designem, který získává díky černě lakované podnoži. Příjemné texturované čalounění s prošíváním dodává lenošce jedinečný vzhled.

Vysoká odolnost pro každodenní použití

Látka se značí vysokou odolností, díky tomu je lenoška vhodná i do komerčních prostor. Sezení je obohaceno polštářem, který zaručuje kvalitní komfort a propůjčuje vizuální měkkost.

Velký komfort pro relaxaci

Lenoška Karoo nabízí elegantní vzhled, který vynikne jak v malých, tak i větších prostorech. Je to útulnost a luxus v jednom dokonalém výrazu. Navíc lze tento prvek kombinovat s dalším sedacím nábytkem z této řady.

Individuální výroba a obchodní podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Zvolte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tipy na údržbu

Tip: Celou lenošku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Modrá lenoška Karoo s černou podnoží

Vylepšete svůj interiér a dopřejte si relaxaci na moderní lenošce Karoo. Tento produkt má vysokou odolnost a nabízí skvělý komfort při sezení. Jeho moderní design s černě lakovanou podnoží získává zasloužené ohlasy. Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat. Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit!

Více informací o modré lenošce Karoo najdete zde.