Moderní sedací souprava tvaru U Salome Roh: Orientace levého rohu

Rohová sedací souprava Salome je novinkou mezi moderními sedacími soupravami. Tvar U umožňuje pohodlné sezení a je ideální pro celou rodinu. Souprava má orientaci levého rohu, což znamená, že je určena pro umístění do kouta místnosti, kde se nachází levá stěna.

Sedací souprava Salome

Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii. Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh, takže ji můžete umístit do každého kouta místnosti. Na hlavní fotce je sedačka v provedení levý roh.

Sedačka je vyplněna pružinami bonell a vysoko-elastickou pěnou, což zaručuje vysoký komfort při sezení. Sedací souprava je rozkládací včetně 2 úložných prostorů, což je ideální pro hosty nebo pro uskladnění přikrývek nebo polštářů.

Sedací souprava Salome s úložným prostorem

Souprava je v kombinaci látkového potahu a Eko-kůže, takže si můžete vybrat ten správný styl pro vaši místnost.

Látkový potah Berlin

Látkový potah Berlin je hrubšího charakteru, který po čase užívání změkne. Je tvořena několika tóny hrubých a tenkých nití. Je vysoce odolná proti světlu a vyblednutí.

Sedací souprava Salome s potahem Berlin

Eko-kůže Madryt

Eko-kůže Madryt je silná a odolná Eko-kůže. Díky své struktuře dokonale napodobuje vzhled přírodní kůže. Má lehce matnou povrchovou úpravu. Snadno se čistí – stačí vlažná voda a mýdlo.

Sedací souprava Salome s Eko-kůží Madryt

Záda jsou očalouněná originálním potahem a pohovku je tedy vhodné umístit do prostoru.

Rozměry

  • šířka: 306 cm
  • výška: 85 cm
  • hloubka: 209/145 cm
  • výška sedu: 42 cm
  • plocha po rozložení: 272×136 cm

Nakupujte kvalitní nábytek na nabytekprozivot.cz.