Moderní řešení pro úklid koupelny: Černá rohová dvoupatrová police Wenko Vacuum-Loc® Bari s výškou 29,5 cm

Úklid koupelny není pro mnoho lidí zrovna oblíbenou činností. Většinou se jedná o místo, kde musí být vše dokonale v čistotě a pořádku, což činí úklid ještě náročnějším.

Výhody policí Wenko Vacuum-Loc® Bari

Pro účely úklidu koupelny vám přinášíme moderní řešení. Černá rohová dvoupatrová police Wenko Vacuum-Loc® Bari je praktickým pomocníkem pro ukládání vašich koupelnových potřebštin.

Systém Vacuum-Loc® je revoluční technologií, která dokáže zabezpečit vaši police bez nutnosti vrtání otvorů do stěn. Extrahováním vzduchu pomocí přiložené pumpy vytváří tento systém vakuum a adekvátní adaptér umožňuje zatížení příslušenstvím bez rizika pádu police. Jakmile vám již nebude rohová police potřeba, bude možné ji bez problému opět odstranit.

Vacuum-Loc® umožňuje přemísťování a opakovanou instalaci

Další výhodou tohoto řešení je to, že Vacuum Loc® lze kdykoli přemístit a lze jej odstranit bez zanechání zbytků. Díky tomu je nejen snadný k instalaci, ale také se nemusíte bát, že by na stěnách zanechával viditelné díry a otvory.

Závěr

Moderní řešení pro uklid koupelny v podobě černé rohové dvoupatrové police od Wenko Vacuum-Loc® Bari s výškou 29,5 cm se systémem Vacuum-Loc® je skvělou alternativou k tradičním řešením. Díky své praktičnosti a snadnému způsobu instalace se již nemusíte bát úklidu koupelny v rámci vašeho domova.