Lehátko Keter cappuccino – pohodlná relaxace v moderním stylu


Plážové a zahradní lehátko v cappuccinové barvě

Lehátko od Keter Group vás nadchne svým jednoduchým a moderním designem. Povrch připomíná svou strukturou přírodní ratan, ale na rozdíl od něj se vyznačuje vysokou odolností proti poškození, nežádoucím účinkům vlhkosti nebo UV záření. Tento produkt je z 87 % vyroben z recyklovaného plastu, takže jeho používáním pomáháte chránit přírodu. Lehátko má nastavitelné opěradlo a je vhodné na zahradu, terasu nebo k bazénu, kdy jej využijete k opalování i k relaxaci a odpočinku.

Uživatel tohoto výrobku ocení především komfort a praktičnost lehátka. Čištění povrchu je tak až směšně jednoduché, stačí vám pouze hadřík a voda a jednoduchý pohyb nahoru a dolů. Navíc lehátko pohodlně složíte do tvaru malého kufříku a snadno jej přenesete tam, kam potřebujete. Díky praktickému skládání a velice nízké hmotnosti jej snadno uskladníte během krátké chvilky.

Technické údaje:

  • Výrobce: Keter Group
  • Nosnost: 110 kg
  • Polohování opěradla: Ano
  • Maximální výška opěradla: 94 cm
  • Materiál: lisovaný plast

Lehátko Keter cappuccino

Pokud hledáte moderní a praktické lehátko na opalování a relaxaci, Lehátko Keter cappuccino je pro vás jako stvořené. Navštivte stránky https://www.nabytekhned.cz/produkt/lehatko-keter-cappuccino-2 a vyzkoušejte si tento produkt ještě dnes.