Hoorns: Krásný a praktický jídelní stůl Arisa z černého dřeva o rozměru 200 x 90 cm

Moderní jídelní stůl Arisa bude díky svému ráznému a minimalistickému stylu výrazným středobodem vaší jídelny. Tenká a široká deska stolu je z MDF v matné černé barvě. Díky velikosti desky dostanete možnost pohostit najednou až osm hostů. Osobitě řešená černě lakovaná kovová podnož představuje dominantní designový prvek stolu Arisa, na který se můžete spolehnout.

Minimalistický design pro moderní byt

Šetrně zpracovaný a precizně vyráběný stůl Arisa z dílny Hoorns je nejen krásným, ale hlavně praktickým nábytkovým kouskem, který se hodí do každého moderního bytu. Kromě jeho atraktivního designu, který dokáže rozjasnit každý interiér, nabízí tento nábytek i praktické využití.

Stůl Arisa umožní pohostit všechny vaše přátele nebo rodinu. Jeho rozměry 200 x 90 cm jsou dostatečně velké na to, abyste se mohli pohodlně večer najíst a po večeři si zahrát společenskou hru. Díky kvalitnímu zpracování a materiálům, ze kterých je stůl vyráběn, můžete být si jisti, že vám bude sloužit mnoho let.

Osobitá kovová podnož

Součástí jídelního stolu Arisa od Hoorns je osobitá kovová podnož, která se dokonale snoubí s matnou černou deskou a dodá stolu ještě více charakteru. Tato podnož není jen designovým prvkem, ale také mimořádně stabilním základem pro celý stůl.

Pokud hledáte moderní design a praktický nábytek v jednom, stůl Arisa od Hoorns je tou správnou volbou pro vás. Koupit jej můžete na internetových stránkách Velký nábytek. Ještě jednou bychom však rádi upozornili na to, že pokud máte tvrdou podlahu, doporučujeme umístit pod nohy stolu plstěné podložky, aby nedocházelo k poškození podlahy.

Jídelní stůl Arisa

Jídelní stůl Arisa

Vyberte si moderní a praktický jídelní stůl Arisa od Hoorns a užijte si společné večeře s rodinou a přáteli v naprostém pohodlí a stylu.