Černá keramická miska MIJ BB – ideální dekorace do vaší kuchyně

Elegantní kolekce černého nádobí zaručeně vyvolá obdiv. Jednoduchost jde ruku v ruce s kvalitou a funkčností a každý naservírovaný pokrm bude ještě neodolatelnější.

MIJ (Made in Japan) je nádobí, které jen tak nikde neuvidíte. Dováží se přímo z Japonska, je vyrobeno z odolné přírodní keramiky a díky ruční výrobě je každý kus originál. Neodmyslitelným bonusem je fakt, že neobsahuje kovy ani škodlivá barviva. Barvy zůstávají stále stejně syté a nehrozí ani jejich odlupování.

Černá keramická miska MIJ BB – krása a funkčnost v jednom

MIJ BB je miska s průměrem 11 cm, která je ideální na servírování dezertů, příloh či snídaně. Černá barva dodá jídlu elegeanci a umocní chuťové vjemy. Miska je vyrobená z odolné keramiky a díky svému designu se snadno ukládá a nezabírá mnoho místa.

Černá keramická miska MIJ BB je také skvělou volbou pro ty, kteří dbají na detaily svého interiéru. Skládáním černého nádobí dohromady vytvoříte originální a designově propracovaný kousek, který okouzlí každého návštěvníka.

Černá keramická miska MIJ BB

Využijte nabídku na cerná-keramicka-miska-mij-bb-o-11-cm a dopřejte si kousek z Japonska, který bude ozdobou vaší kuchyně.

Nezapomeňte, že při nákupu z této kolekce můžete kombinovat různé druhy nádobí a vytvořit tak jedinečný set.

Černé nádobí MIJ – kompletní kolekce v naší nabídce

Kromě černé keramické misky MIJ BB nabízíme také další kousky z této kolekce. Od malých miskiček přes talíře až po hrnce a konvice. Všechny kousky jsou vyrobeny z kvalitní přírodní keramiky a díky svému originálnímu designu krásně doplní váš interiér. Navíc se jedná o zdravé a bezpečné nádobí, které neobsahuje žádné škodlivé látky.

Černé nádobí MIJ

Využijte naší nabídky na černé nádobí MIJ a udělejte si radost originálním kouskem do vaší kuchyně.

Pro více informací navštivte naši webovou stránku.