ASIR Knihovna KUMSAL v červených barvách přináší nové možnosti pro studenty


ASIR Knihovna KUMSAL – nové možnosti pro studenty

ASIR Knihovna KUMSAL je produkt, který si získal velkou oblibu zejména u studentů uměleckých oborů. Její design je nejen přitažlivý, ale také velmi praktický a funkcionalní. KUMSAL knihovna v červené barvě přináší nové možnosti pro studenty, kteří si ji mohou umístit přímo do svého ateliéru či kanceláře.

ASIR Knihovna KUMSAL

Kvalitní a pevná konstrukce

ASIR Knihovna KUMSAL se vyrábí z kvalitních materiálů a disponuje pevnou konstrukcí, která zaručuje vysokou stabilitu a odolnost. Na výrobu byly použity 18mm silné desky, které jsou pokryty 100% melaminem v červené barvě. Melaminové desky jsou vynikající volbou pro nábytek, neboť jsou snadno čistitelné a odolné proti škrábancům a poškození. Tento materiál zaručí dlouhou životnost knihovny a její estetický vzhled zůstane zachován po mnoho let.

ASIR Knihovna KUMSAL detail

Rozměry a využití

ASIR Knihovna KUMSAL v červené barvě má rozměry 90 x 19,5 x 129 cm (šířka x hloubka x výška) a nabízí v dostatečném množství prostor pro ukládání knih, časopisů, dokumentů a dalších předmětů. Knihovnu lze využít nejen jako úložný prostor, ale také jako designový prvek v interiéru místnosti. Červená barva dokáže prostor okamžitě oživit a dodat mu na energii a dynamice.

Přemýšlíte o pořízení knihovny? Zkuste ASIR Knihovnu KUMSAL v červené barvě a uvidíte, jak se Váš prostor oživí. Koupit ji lze na adrese www.naradi-cz.cz/produkt/asir-knihovna-kumsal-cervena.